14 paź Brak komentarzy admin Positive , ,

Większość firm ma zespół imprez. Ale czy może się zdarzyć, że Twoja firma go nie ma, czy teraz jest dobry moment, aby go stworzyć? Wybierz osoby o różnych umiejętnościach z całej firmy. Twój zespół może Ci pomóc we wszystkim, od przydzielania budżetów, po zaproszenia, a nawet późniejsze sprzątanie. Wiele rąk sprawia, że ​​praca jest lekka, a posiadanie dobrego zespołu imprez może pomóc ci szybciej wykonać zadanie.

Omów koszt wynajmu hali i co obejmuje te opłaty. Sprawdź, czy pojemność jest odpowiednia dla twojej listy gości. Jeśli nie, być może będziesz musiał rozważyć wynajem autobusów, a nawet noclegu. Wyjaśnij, określając godziny, w których będziesz mieć dostęp do pokoju. Jeśli nikt nie rezerwuje go poprzedniej nocy, czy masz dostęp do wejścia, dekoracji lub konfiguracji? Czy dostarczają zastawę stołową do jedzenia, czy potrzebujesz przywieźć lub wynająć własną pościel, talerze, serwetki i sztućce? Dowiedz się, czy jedzenie musi pochodzić z tego miejsca, czy też możesz sprowadzić zewnętrznego dostawcy żywności? A jeśli zdarzy się, że możesz przywieźć własnego dostawcy, zacznij spotykać się z potencjalnymi sprzedawcami, aby spróbować ich potraw i ustalić ich cenę.

Ustal, czy Twoje miejsce wymaga od ciebie zewnętrznego zabezpieczenia imprezy. To nie tylko chroni cię przed odpowiedzialnością, ale może pomóc uchronić osoby z zewnątrz przed awarią twojej drużyny. Jeśli zdecydujesz się na alkohol podczas imprezy, wynajmij licencjonowanego barmana, jeśli nie możesz go dostarczyć. Dowiedz się, czy miejsce może zapewnić dekoracje lub czy musisz dostarczyć własne. Niektóre obiekty oferują szeroki wybór przedmiotów, takich jak świece, lustra do ustawienia na stole, szklane słoiki itp. Jeśli więc możesz skorzystać z darmowych rzeczy, możesz sporo zaoszczędzić na swoim budżecie . Imprezy firmowe powinny być w stu procentach profesjonalne.

Najważniejsze wskazówki dotyczące organizowania zaproszeń: Upewnij się, że dasz swoim gościom dużo czasu na opuszczenie pracy i przygotowanie się na przyjęcie podczas wyboru godziny przyjazdu. Otrzymuj zaproszenia dopasowane do Twojego motywu. To Ty decydujesz, czy twoje zaproszenia zostaną wysłane e-mailem, czy wydrukowane. Poproś swój zespół o pomoc w dostarczaniu zaproszeń. Masz niewiele opcji, jeśli chodzi o muzykę. Zatrudniasz DJ-a lub zespół na żywo albo tworzysz listę odtwarzania. Niezależnie od tego, jaką podejmiesz decyzję, upewnij się, że współpracujesz z miejscem, aby upewnić się, że masz cały wymagany sprzęt. Muzyka jest naprawdę niesamowicie ważna. Organizacja imprez wymaga również nakładu finansowego.

Sprawdź dokładnie swoją listę planowania wydarzeń. Ważne jest, aby sprawdzić i dwukrotnie sprawdzić listę tydzień wcześniej, dzień wcześniej i dzień wydarzenia, aby upewnić się, że niczego nie zapomnisz. Miej w gotowości dwóch lub trzech członków swojego zespołu jako osoby na posyłki, abyś mógł zostać i zorganizować wydarzenie podczas wysyłania ich na wszelkie dodatkowe przedmioty, które należy odebrać. Podsumowując, należy pamiętać, że niezapomniane wydarzenia po prostu się nie zdarzają. Organizacja i prowadzenie wydarzenia wymaga planowania.